O mně

Zdravím všechny, kteří se zajímají o knihy. Myslím, že jste právě narazili na ten správný blog, protože tu nejdete spoooousta recenzí a knižních článků.

Možná by bylo fajn říci něco o mně, tak do toho.

Jmenuji se Marie, je mi krásných 19 let a blogování se věnuji od roku 2014. Začínala jsem klasickým deníčkem, ale postupně se prokousala mezi tu „knižní tvorbu“. Své recenze jsem postupem času vypilovala, aby měly jednotný tvar a strukturu. Věřím proto, že u každé knihy najdete to, co potřebujete.

Od onoho roku 2014 jsem měla blog pod nejmenovanou doménou, ale o Vánocích v roce 2018 jsem si řekla a dost! Chce to vlastní doménu! A tak jsem zapřáhla svého přítele do práce a s jeho pomocí (a mým komandováním) vznikl tento blog v této podobě.

V dubnu 2018 jsem se odhodlala si založit knižní instagram. Prokliknout se tam můžete skrz menu a nebo kontakty. Budu ráda za Vaši návštěvu.

Myslím, že jsem tak nějak ve stručnosti zmínila vše, co je potřeba. Doufám, že se Vám tu bude líbit a budete se sem vracet. Užívejte si tu, čerpejte inspiraci, cokoli!