Sponzoři HumbookFestu

Současná doba je opravdu nepředvídatelná, i tak ale můžeme být rádi, že se Humbook uskuteční online. Já vím, je to velká změna, ale víte, že k jedné nedošlo? Ano, i letos se s organizací Humbooku pojí sponzoři!

Na začátku to byl obří balík

Bohužel, nemohla jsem se zúčastnit Humbook ambasadorské merendy, takže dárečky od sponzorů mi přišly v jednom obřím balíku až dodatečně. Povím vám, že to byl snad největší balík, jaký jsem kdy dostala a jen jeho vybalení na instagram stories mi zabralo pořádnou chvíli. Každopádně jsem měla obrovskou radost!

V balíčku bylo spousta knihFuturum od Petry Podolové, An(n)a. od Sáry Bachorové, Kdo chytá v síti od Mariky Pecháčkové, Tamařino souhvězdí od Anny Musilové, Meta od Pavla Bareše, Spící Beatrice od Júlie Matulové a bonusová kapitola Navždycky od Oly. Bohužel jsem zjistila, že tři z nich už mám, takže musím vymyslet, co s nimi 🙁 .

Nicméně, kromě knih se na mě vysypalo obří množství mentosek všech různých příchutí od Mentos a také několik krabiček čajů od mé oblíbené značky Loyd. Myslím, že můj podzim bude díky nim skvěle „zabezpečený“ 😀 . Další jednou věcí byla krabička müslli od Mixit! Tuhle značku jsem objevila teprve nedávno a tak jsem z tohoto dárku měla obrovskou radost.

No a co nejedlé dárky? Velice zajímavě vypadala karetní úniková hra od Albi. Tu jsme si doma také hned zahráli a nutno podotknout, že to byl opravdu nevšední zážitek. Sice jsem ke hře měla pár výhrad, ale bylo to vcelku zajímavé. No a od Albi jsem také dostala skvělý plánovací diář na příští rok i s propiskou. Moc jim za to děkuji!

Třešničkou na dortu byly dva krásné plakáty od Dory!

Tak co říkáte? Já jsem ráda, že letošní Humbook sponzoři festival podpořili i v této nelehké době a díky nim si ho užijeme aspoň trochu tak, jak jsme zvyklí.

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *