HumbookFest

Upozornění. Toto je velice důležitá informace pro všechny knihomoly a naprosto nikoho nesmí minout.

Prý se šušká, že HumbookFest (knižní festival, který se koná každý rok na podzim a kde můžete potkat jak české, tak zahraniční autory, zúčastnit se mnoha zajímavých workshopů a přednášek, ale především, trávit čas se svými kamarády knihomoly) bude! Tak co, potěšila jsem vás?

Jasně, ta situace, která nás tu už nějaký ten měsíc straší, nás ještě chvilku strašit bude, ale důležité je, že pokud vláda nerozhodne jinak, tak se všichni na HumbookFestu uvidíme! No a kdyby došlo na nejhorší a my se vidět nemohli, je vymyšlena už i online alternativa!

Bohužel, momentálně vám ještě nemůžeme říct, v kolika lidech se tam uvidíme, jestli bude Humbook třeba v rouškách, co vám ale s jistotou prozradím, je datum a místo konání akce! Takže si všichni otevřete kalendáře, diáře a všechno ostatní a zapište si datum 10. 10. 2020! Jedna větší změna oproti minulému roku je hlavně místo konání. Letos se neuvidíme v Kongresovém centru, ale v Cubex centru v Praze.

Teď ještě musíte udělat jednu důležitou věc a tou je přidání se na událost HumbookFestu na Facebooku. Tam se dozvíte všechny podrobnosti a aktualizace, zkrátka vám nic neunikne.

Určitě vás bude zajímat spousta věcí, tou hlavní jsou zahraniční autoři. Jak jistě víte, s cestováním ze zahraničí je to velice komplikované, a tak plánujeme, že HumbookFest bude z 99 % „pouze“ s českými autory. Což ale přece vůbec nevadí! Schválně, jakého českého autora z young adult literatury máte rádi?

No a jak to bude s bezpečností? Jak již jsem zmínila, je dost možné, že se uvidíme v rouškách a třeba za zvýšených hygienických opatření. Jak ale víte, zdraví je na prvním místě, takže si myslím, že tohle je krok správným směrem.

Věřím a jsem si jistá, že i tak si to všichni moc užijeme a moc se na vás těším. Tak co, kdo z vás dorazí a na koho se mohu těšit? 🙂

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *