Novinky!

Ahoj! Po opravdu dloooouhé době vám píši článek o novinkách, které se udály v průběhu pár týdnů. A že jich je! Teď doufám, že to nebude znít jako vychloubání, ale prostě se o to s vámi musím podělit.

Začala bych asi první novinkou a tou je ta, že se mi na instagramu podařilo dosáhnout hranice 1000 sledujících. Takže obrovský dík patří vám všem, kteří mě sledujete a podporujete v mém koníčku. Bylo to pro mě opravdu nečekané, protože tomu ještě není ani rok od doby, co jsem si „bookstagram“ pod jménem @maya_and_books založila. Doufám, že tímto ještě nekončíme a vás to bude bavit stejně jako mě.

Druhá novinka byla ta, že jsem se dostala mezi nominované za nejlepší knižní fotografie za tento rok na portálu ČBDB. Kategorie se jmenovala Knižní objektiv roku 2018. Hlasování pro nominované probíhalo do včerejška a dnes jsme se dozvěděli výsledky. Umístila jsem se na krásném 2. místě. Do nominací jsme postoupily čtyři a vyhlašovaly se první tři místa. Ani slovy nedokážu popsat, jakou mám radost. Takže tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří mě nominovali a také pro mě hlasovali. Je to pro mě obrovská motivace.Na výsledky se můžete podívat tady:https://www.cbdb.cz/knizni-bloger-roku

Třetí novinka byla jen výstřelem naslepo. Nečekala jsem, že by to mohlo vůbec vyjít. Šlo o to, že blogeři, kteří se účastní Humbooku a čtou young adult literaturu mohou být ve skupině a debatovat o blogování. Humbook uspořádal konkurz na knihu Klan, v originále Sky in the Deep od Adrienne Young, která vychází 31.01.2019. Konkurzu se prý účastnila asi stovka lidí a vybralo se 10, kteří dostali reading copy v pdf. Všem asi došlo, že jedním z těch 10 jsem i já. Minirecenzi na ukázku jsem splácla během chvilky, takže jsem ani nevěřila tomu, že bych konkurz mohla vyhrát, ale když mi přišel e-mail s oznámením a knihou, byla jsem radostí bez sebe. Takže teď jsem někde na stránce 90/320 a můžu vám říct, že je to drsné, surové, ale zatraceně čtivé a chytlavé!

Také očekávám dvě knihy na recenzi, jednu žhavou novinku od Megaknih a druhou od paní Theimerové, která mě oslovila. Takže mě čekají opravdu čtivé Vánoce. 3 knihy na recenzi, 2 na povinnou četbu, 1 z knihovny a teď jsem díkybohu dočetla Cizinku. Nevím, jak to chci zvládnout, ale tomu se nedá odolat :D.

A tímto bych výčet svých radostí ukončila. Ještě jednou bych vám chtěla poděkovat za vaši přízeň a podporu. Je to pro mě překrásný předvánoční dárek. Mějte se hezky :).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *