Terapie sdílením

Ahoj čtenáři, dnes jsem si pro vás připravila knížku, která vyšla terve nedávno. Vůbec jsem o ní nevěděla, vlastně než jsem ji viděla na instagramu. Rychle jsem si nastudovala, jak a proč vznikla a totálně mě to uchvátilo. No prostě, podívejte se sami!

Terapie sdílením – Ester Geislerová a Josefina Bakošová

Originální název:

Rok vydání: 2018

Rok vydání originálu: 2018

Počet stran: 304

Vazba knihy: paperback

Vydáno: Euromedia Group, a. s. – listen

Rozchodové věty

Abych vám to objasnila, jedná se o projekt již zmiňovaných autorek, které před časem zveřejnily zprávu jejich kamarádky, ke které se její bývalý přítel nezachoval moc hezky. Ve zprávách si začaly posílat podobné „hlody“ a zjistily, že se jedná o jakousi terapii. Terapii sdílením. Fotku uveřejnily na instagram pod #terapiesdilenim. Od té doby jim páry, ženy a muži posílají vtipné, abusrdní, smutné, prostě jakékoli screenshoty, které označují stejným hashtagem. Autorky to vše zveřejňovaly u sebe na instagramu a nyní vydaly knihu, kde najdeme ty nejlepší zprávy, co se jim povedly nashromáždit.

V knížce se nachází několik kapitolek, ve kterých jsou řazeny screenshoty konverzací různých párů z celé ČR. Můžeme zde najít třeba screeny týkající se maminek, alkoholu, manželství, ale také zprávy o jedné větě.To vše je prokládáno fotkami z archivu Ester a Josefiny, ale také různými zprávami, kterými je uváděna kapitola. Myslím si, že víc už vám ani o knížce ríci nemůžu, protože jsou to prostě zprávy. Na to se musíte podívat sami 😀 .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *