Beatles skrz naskrz

The Beatles. Srdcovka nemála lidí. Skupina, která ještě měla fungovat. A především milovaná skupina mojí mamky. A jelikož má mamka narozeniny, ihned jsem věděla, čím jí udělám radost.

Viděla jsem to všude, poprvé na plakátech u metra a potom už i na internetu. A tak jsem neváhala ani minutu a hned jsem knihu objednala. Toto není recenze jako taková, nýbrž se jedná o přiblížení a představení knihy 🙂

Beatles skrz naskrz – Adams Tom

Originální název: Looking Through You

Rok vydání: 2016

Rok vydání originálu: 2015

Počet stran: 207

Vazba knihy: vázaná

Nakladatelství: Knihy Omega

Abych pravdu řekla, se ségrou jsme se dohodly, že koupíme konkrétně tuto knihu, protože mamka není takový ten čtecí typ, jako já. Hlavně kvůli práci na čtení kdejakých bychlí čas nemá a tak jsem chtěla něco, kde budou hlavně fotky. A podívejme! Dobrovský mě předběhne a akorát v čas vydá tenhle poklad. Nuže, tak jsem knihu hned objednala, že si jí vyzvednu. Cena se někomu může sice zdát trošku vyšší, ale přeiznejme si, tyto fotky nikde jinde nenajdete, jsou to archivní památky a knížka je jich plná. Kniha stojí 999,- samostatně, já to díky objednání měla asi za 899,- + je v takové pěkné krabičce a je k ní i přiložen nádherný kalendář z roku 1964 s fotkami členů.

Ale pojďme se podívat trošku do hloubky knihy. Prvních šest stránek je předmluva a úvod a potom už nádledují fotky. Těch se v knize nachází přes 300. Ve fotkách máme určitý systém. Postupuje se od jejich začátků, až po četná turné a ke každé fotce máme nějaký odstavec s přiblížením, kde fotka vznikla a o co se jedná.

Knihu si mamka hned prohlédla a byla nadšená. Nakonec jsem do ní nakoukla i já a musím říct, že se mi vážně líbí. Určitě jí prolistuju víc, ale budu na to potřebovat trochu více času 😀 .Moje závěrečné zhodnocení je, že kniha by asi neměla chybět v knihovničce fanoušků The Beatles, protože přibližuje skupinu snad ze všech stránek, o které je škoda přijít.
(fotky: www.knihyomega.cz)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *